HALI TOZ ALMA MAKİNASI - ETM 2010

There are no translations available.

halı toz alma makinası, halı kurutma makinası, halı hav alma makinası

 Halılar makinaya tek tek verilir. Makine üzerinde bir adet rulo fırça bulunmaktadır. Rulo fırça sayesinde hem halıların tüyleri taranıp düzeltilir, hem de halı üzerinde kalan toz, tüy, ve saç telleri güçlü bir vakum yardımı ile emiş yapılarak temizlenir. Toplanan tüm artıklar bir toz torbasının içerisinde hapsedilir. Makinamız tamamiyle pnömatik olarak çalışmaktadır. Son aşamada da halıyı otomatik olarak rulo yapar ve paketleme için hazırlanır. 

halı toz alma makinası, kafes tipi halı toz alma makinası

        

 

Teknik Özellikleri

 • Model :ETM-2010
 • Çap :2000 mm
 • Boy :2010 mm
 • Motorgücü:5.5kW
 • Ağırlık :600 kg  
 •  

   Yıkamak için toplanan halılar ilk olarak toz alma makinasına kaç adet atmak istiyorsak atılır.10 dk. İçinde perçinleşen tozların dökülmesinden sonra yıkamaya alınır. Yıkanıp kuruyan halılara üçüncü bir aşama olarak tekrar tozdolabına atılır. İkinci kez tozdolabına atmak bize şunları kazandırır; Kireçli sudan dolayı sertleşen halıyı yumuşatır, ayrıca halının havlarını 2.3 mm kabartır, şeffaf bir parlaklık oluşur halı ilk alındığı günkü canlılığını kazanır.

   

   

  Etiketler:

  halı yıkama makinaları / halı yıkama makinası / halı yıkama makineleri / halı yıkama makinesi / halı yıkama sıkma makinaları / halı sıkma makinası / halı sıkma makinaları / yıkama makinaları / tam otomatil halı yıkama makinaları / halı toz alma makinası / halı paketleme makinası / tekstil yıkama makinaları

   

  Halı Toz Alma Makinası - HTM 3200

  Halı Toz Alma Makinesi - HTM 2017